Az H5N1 vrus egy gygyszer lobbi ltal keltett hisztria, amibe bevontk a WHO-t s a teljes mdit is, gy vilgszerte
ktelezknt kvnjk beoltani az emberisg 2/3-t, ami a felmerl gyan szerint, maga az olts okozhat vilgjrvnyt!!! Az oltsbl ered haszon, tbb billi dollr!!!
Ime a cikk:
Egy osztrk oknyomoz riportern, Jane Burgermeister feljelentst tett bioterrorizmus s npirtsi ksrlet vdjval az Egszsggyi Vilgszervezet (WHO), az Egyeslt Nemzetek Szvetsge (ENSZ) s mg nhny, nagy tekintly kormnyzati s egyb hivatali szervezet ellen. Ezt kveten prilisban a Baxter AG s az Avir Green Hills Biotechnology of Austria nev vllalatokat jelentette fel a madrinfluenza vrus ellltsnak s terjesztsnek vdjval. lltsa szerint szndkosan - a WHO megbzsbl - szaportottak 72 kg l madrinfluenza vrust, hogy ksbb profitlhassanak a vilgmretv ntt jrvnybl. Egy cseh tuds vizsglta a szezonlis influenza elleni oltanyagokat, ekkor fedezte fel, hogy abban l H5N1 s H3N2 vrusok tallhatk.
June 25, 2009; WakeNews [Download Site for Burgermeister Official Documents]; Journalist Accuses WHO of Plan to Commit Mass Murder
A mdia hallgat, az FBI nyomoz
A riportern azt lltja, hogy dnt bizonytkokkal rendelkezik arrl, miszerint a gygyszergyrak s a klnbz llami szervek elktelezetten s odaadan terjesztik a hallos biolgiai vrusokat abbl a clbl, hogy vilgmret jrvnyokat robbantsanak ki. ppen ezrt az jsgrn tilt vgzst szeretne a ktelez beoltsok ellen, mert vlemnye szerint a ktelez oltsok hatanyagait szndkosan fertzik meg l vrussal.
A feljelents s a gyansts hre terjedni kezdett az interneten, de a meghatroz mdiumokban egy bett sem tallunk errl a tnyrl, br ennek felkapott s sokat kzlt hrr kellett volna vlnia. Az sem meglep, hogy sokan csupn kacsnak, pletyknak gondoltk a hrt, esetleg egyszeren egy jabb sszeeskvs-elmletnek. Az eset azonban az FBI aktiba is bekerlt, s gy tnik, Jane Burgermeister biztos a vdjaiban. A mdia rszrl mr megszokhattuk ezt a fajta hozzllst, vagyis az effajta kdstst. A gygyszeripar szerepe s befolysa hatalmas a mdira - lltja a sajt tapasztalatai alapjn dr. Mercola, az ismert amerikai orvos-szakr.
Ktelez vdolts - fenyegets egszsgnk s szabad dntsnk ellen?
Tny, hogy napjainkban valban lehetsges trvnyes ton a ktelez vdolts elrendelse. Ez ad lehetsget a klnbz magas rang szervezeteknek arra, hogy embertrsaikat akr hallos veszlynek is kitegyk klnbz zleti kapcsolataik s a profit rdekben.
A ktelezen beadand, mrgezett vakcink valban kivdhetetlennek bizonyulnak, ugyanis jelenleg nincs garancia a biztonsggal beadhat oltsokra. Ha a szervezetnk nem vrt mdon reagl az oltanyagra, szinte remnytelen krtrtsi perrel prblkoznunk.
Nem az a fontos, hogyan vlekednk Jane Burgermeisterrl s vdjairl. A tnyleges s srget problma az, hogy szembe kell nznnk azzal a tnnyel: ktelez vdoltst rendelhetnek el az j influenza ellen. Egy olyan betegsg ellen, amelyrl - a WHO s egyb egszsggyi szervezetek biztatsra - ok nlkl sulykolja belnk a hreket a mdia, holott tbb mint ktszer nagyobb eslynk van arra, hogy villm csapjon belnk, mint arra, hogy megfertzdjnk s meghaljunk az j influenzban.
Hisztriakelts, eltlzott kockzat
Az Egyeslt llamok egyik korbbi elnkjelltje, Ron Paul kpvisel (aki egybknt orvosi vgzettsggel is rendelkezik), egy nyilatkozatban gy vlekedett, hogy pnzgyi nyeresg cljbl az j influenza inkbb hasonlt egy hisztrikus mdiacirkuszra, mint hallos vilgjrvnyra. A nyilatkozatban emlkezteti az embereket a legutbbi, 1976-os sertsinfluenza elleni oltsi program kimenetelre.
Akkoriban - kzvetlenl az influenza miatt - egyetlen ember halt meg, ugyanakkor 25-en haltak bele az letment clra kijellt oltsok kros mellkhatsaiba, s tbb szz ember vlt rokkantt a vakcina okozta Guillain-Barr szindrma miatt. A kpvisel szerint - dr. Mercola orvos szakrt is egyetrt vele -, az j influenza teljes mrtkben jelentktelen betegsgnek tnik, ha sszehasonltjuk egyb hallos jrvnyokkal, mint pldul a tuberkulzissal vagy egyb fertz betegsgekkel. Ha flmrjk a betegsg valdi veszlyessgi fokt, nyilvnvalv vlik, hogy teljesen indokolatlanok a nemzetkzi szervezetek intzkedsei s az esetleges katonai beavatkozsok.
Megfontolva a rendelkezsre ll tnyeket s a vals kockzatokat, az influenza elleni jelenlegi reakci tbb krdst is felvet. Vajon mi is a vals indtk? Mirt is tapasztalhat ez a tlzott elvigyzatossg egy olyan betegsg ellen, amely tbbnyire gyenge tneteket okoz, s a hallozsi kockzata is rendkvl alacsony?
Jane Burgermeister gy gondolja, a kezben van a vlasz, s ezt bizonytani is tudja. A riportern a nyomozati anyaga alapjn lltja, hogy a vdolts sokkal nagyobb veszlyt hordoz magban, mint maga a vrus.
Termszetesen mindenki maga dnt, hogy elhiszi-e az jsgrn vdjait, de brmi is az igazsg, a ktelez beoltatst kerlnnk kell, ha kicsit is fontosnak tartjuk sajt, valamint csaldunk, bartaink s gyermekeink lett s egszsgt.
Baxter, a vrusoszt
Tkletesen beleillik a kpbe, hogy a Baxter International megbzst kapott az j influenza elleni olts kifejlesztsre annak ellenre, hogy ppen vizsglat zajlik ellene a nhny ve trtnt madrinfluenza vrus terjesztse miatt.
2009 februrjban a Baxter influenza elleni vakcinkat s cmkzetlen H5N1 vrust (a madrinfluenza emberekben megjelen formja) kldtt egy osztrk kutatkzpontnak. Mivel csak influenza elleni vdoltst vrtak a rakomnyban, ezrt az osztrk cg ellenrzs nlkl tovbbkldtt bizonyos mennyisg - fertztt - anyagot Csehorszgba, Szlovniba s Nmetorszgba. Egszen Csehorszgig nem vettk szre a hibt.
A cseh laboratriumban azonban szleltk a bajt, amikor az oltanyaggal vadszgrnyeken vgeztek ksrletet. Az llatok, miutn beoltottk ket, vratlanul elpusztultak. Ekkor fedeztk fel a hibs, fertztt oltanyagokat.
De mgis mirt maradt kvetkezmnyek nlkl egy ilyen hatalmas hiba? Ha ez a mennyisg l madrinfluenza vrus s egyb, szezonlis vrusok elrtk volna a npessget, annak szrny kvetkezmnyei lehettek volna. A H5N1 vrus nem fertzi meg knnyen az emberi szervezetet, de a szezonlis influenza vrusa igen. A mindkt vrusnak kitett emberi szervezet knnyen a kett kombincijnak hordozjv s a hallos madrinfluenza vrus tadjv vlhatott volna.
Hallt okoz gygyszerek
Jane Burgermeister szerint ez az eset a Baxter s ms biotechnolgiai cgek szndkos akcija volt, hogy a betegsget terjesztve nyeresghez juthassanak. Az osztrk egszsggyi miniszter megerstette, hogy eljrs indult a Baxter ellen, valamint az osztrk jogi hatsgok is vizsgljk az gyet. De nem csak a Baxter az egyetlen vtkes.
Tbb mint 80 ember meghalt s tbb szz megsrlt az elz vben fertztt heparintl (vrhgt gygyszer). 2001-ben tbb mint 50 dialzises beteg halt meg a Baxter hibs segdeszkzei miatt. Mindezek mellett a Baxter egyik lenyvllalatt nemrg 2 milli dollrra bntette a brsg az intravns gygyszerek rnak szndkos, mestersges emelsrt. A Baxter hihetetlen hanyagsga, a potencilisan veszlyes, esetleg hallt okoz gygyszerekkel val kereskedse teht mr nmagban elegend indok lenne arra, hogy ne kerlhessenek be az j influenza elleni oltst kifejlesztk piaci versenybe.
Az eddigi ismeretek alapjn kijelenthet, a Baxter International nem alkalmas arra, hogy vakon rbzzuk nmagunkat, az egszsgnket s a pnznket.
A vd slyos, de mg nem bizonytott
Burgermeister nyomozati anyaga s az FBI dokumentumai alapjn a kvetkez jelentsek kszltek:
"... egy nemzetkzi bnszvetkezet - amely behlzta a magas rang llami s llamok kztt szervezeteket -, az Egyeslt Nemzetek Szvetsgt, valamint a hozz kapcsold katonai szervezeteket (ENSZ-csapatok Knbl, Kanadbl, az Egyeslt Kirlysgbl, Mexikbl stb.) - szndkosan elkvetett npirtst prbl vgrehajtani az Egyeslt llamok npessge ellen egy mestersgesen generlt (genetikai) influenzajrvny s ktelez vdoltsi program ltal, amellyel tmeges halleseteket s az emberi szervezetben bekvetkez maradand krosodsokat okozva kvnjk megritktani Amerika lakossgt.
Sok bizonytk azt mutatja, hogy bizonyos szervezetek - nevezetesen a WHO, az ENSZ s gygyszergyrak, mint a Baxter s a Novartis - egy bnszvetkezet al tartoz rendszert alkotnak, amely stratgiai lpseket szab meg szmukra, s tkefedezetet nyjt a klnbz mestersges vrusok fejlesztsre, ellltsra s terjesztsre. Ezzel teszik indokoltt a tmeges vdoltsok bevezetst, amelyeket biolgia fegyverknt alkalmaznnak, hogy az USA lakossgt megritktsk, valamint elnyt szerezzenek szak-Amerika erforrsaival szemben."
Akr igaz, akr nem az a tny, hogy a tmeges vdoltsok valjban a npessg ritktst szolgljk, ktsg sem fr ahhoz, hogy az j influenza elleni olts hatrait a gygyszergyrak s ms kapcsold szervezetek pnztrcja szabja meg.
Csak a halottak nem tartoznak a clcsoportba...
Egy jnius 13-n lezajlott sajtkonferencin a WHO az j influenzt megllthatatlan vilgjrvnny minstette. Felszltotta a tagllamait (194 orszgot) az oltanyagok raktrozsra. Egy pnzgyi elemz szerint a Tamiflu (a szezonlis influenza elleni gygyszer) eladsbl szrmaz bevtel a kzeljvben 388 milli dollr krl alakulhat, az j influenza elleni oltanyagokbl szrmaz bevtelek pedig valsznleg tbb millird dollrra rghatnak majd. A CNN jelentse szerint csupn az Egyeslt llamok kereslete 600 milli adagot jelentene az j influenza elleni vakcinbl, teht minden amerikaira 2 adag jutna. Ez jcskn meghaladja a szezonlis influenza elleni vakcink szmt, ami sszesen 115 milli adag.
A Szakrtk Stratgiai Tancsad Csoportja (ez a WHO legmagasabb rang tancsad szervezete, amely vdoltsokkal is foglalkozik) az j influenza ellen legfkppen a kvetkez clcsoportok beoltst javasolja:
- egszsggyi dolgozk
- vrands nk
- 6 hnapnl idsebb, krnikus betegsgben szenved gyermekek
- krnikus megbetegedsben szenved felnttek (pl. asztma, krnikus elhzs, lgzszervi panaszok)
- 15-49 v kztti egszsges felnttek
- egszsges gyermekek
- idsek
Ezutn kvetkezik a jogos krds: a halottakon kvl kimaradt-e valaki a felsorolsbl?
Mit tehetnk, ha hisznk a hrnek?
A flelem, a pnik s a heves rzelmi reakcik nem segtenek rajtunk ebben a kihvsokkal teli idszakban mg akkor sem, ha a kormny s az rdekket szolgl szervezetek, valamint a mdia ilyen reakcikat prblnak kicsikarni bellnk. Jzan esznk s megfontolt dntseink sokkal jobban szolgljk a sajt s a csaldunk rdekeit. Ezt kellene az esznkbe vsni ahelyett, hogy bedlnk a sajt ltal meglls nlkl szajkzott szenzciknak. Emellett nem szabad elfelednnk, hogy brmilyen influenza megelzhet - vdolts nlkl is - az letvitelnkben vgrehajtott pozitv vltoztatsokkal, az egszsgnkre, a krnyezetnkre fordtott nagyobb figyelemmel.
(Forrs: Infowars,; angolbl fordtotta: Hunyadi Edit |